۱۳۹۱ فروردین ۲۴, پنجشنبه

عباس فخرآور و ادعای دبیرکلی ده هزار دانشجوی ایرانیعباس فخرآور تفرقه افکن ابرو باخته در ادامه دروغهای شاخداری که هر بار با مطرح کردن آنها باعث خنده بسیاری از ایرانیان شده اینبار پا را فراتر گذاشته و در حضور برخی رسانه ها ی غیر ایرانی با سو استفاده از نآگاهی آنها در مورد مسائل ایران اینگونه وانمود کرده که او دبیر کل بی چون و چرای گروهی دانشجویی در ایران می باشد که بالغ بر  10000 هزار نفر عضو دارد

               
                   
اما این ادعای او از کجا آب میخورد؟!
جواب: امکانات جدید فیس بوک که مورد اعتراض خیلی ها قرار گرفته..به همین راحتی!!
حتما خیلی از شما از اینکه دوستانتان بدون اجازه شما را به گروههایی اد میکنند و با  هر پست آنها یک notification برایتان ارسال میشود عصبانی شده اید..

گروهی که عباس فخرآور از آن به عنوان اعضای فعالش در ایران به اسپانسرهای بی اطلاع آمریکایی اش معرفی میکند در واقع یکی از همین گروههای فیس بوکی است که افراد در آن بدون اجازه توسط دوستان او به گروه اضافه شده اند..
عباس فخرآور که بخاطر فحاشی ها و تهمتهایش  توسط شخص او و اعضای خانواده و   چند دختر معلوم الحال به بسیاری از افراد و شخصیتهای حقیقی و حقوقی و چهره های نام آشنا بارها مورد سرزنش قرار گرفته پس از آنکه ادعای دبیر کلی دانشجویان ایرانی توسط او نتوانست بین جامعه ایرانی و بسیاری از غیر ایرانیها کار به جایی ببرد ناچار با دست به دامن شدن چند تن از اعضای گروه مجهول الهویه اش از آنها خواسته تا با تشکیل گروهی در فیس بوک تمامی دوستان خود را با توجه به امکانات جدید فیس بوک بدون کسب اجازه به گروه بچسبانند ..البته قبل از این حرکت زشت و غیر فرهنگی آنها وظیفه دارند با درست کردن پروفایلهایی در فیس بوک با اسم عکس جعلی که تماما از تصاویر جعلی دختران زیبا برای جذب افراد ساخته شده اقدام به اد کردن افراد نمایند و به محض پذیرش دوستی آنها را به گروه بچسبانند

عباس فخرآور و دوست دختر سابقش هلیا (او را به عنوان بنیانگذار و عضو کلیدی گروه معرفی میکند)!!!
 ..
از جمله این پروفایلهای دخترانه جعلی که در خدمت فخرآور می باشند می توان به پروفایل روشنک فهیمی ،گیسو ایرانی ،سا میر،آرمیتا یوسفی ،پاریس کسری و ...اشاره کرد که هیچ هدفی جز به حد نصاب رساندن افراد و بدنبال آن چسباندن بدون اجازه به گروه جعلی کنفدراسیون افراد فحاش و معلوم الحالی که تعدادشان به انگشتان دست هم  نمیرسد، ندارند!
این اعضای فیس بوکی که  هیچ ارتباطی با فخرآور نداشته  و فقط  پروفایلشان به گروه چسبانیده شده به عنوان اعضای فعال گروه فخرآور به رسانه های غیر ایرانی و برخی امریکاییها که در مورد مسائل اپوزیسیون و دانشجویان ایران آگاهی ندارند معرفی می شوند و اینگونه با نشان دادن یک گروه فیس بوکی که حتی پستهای فیس بوکی هم ندارد و به صورت باز در معرض همگان قرار گرفته خود را به عنوان دبیر کل ده هزار نفر دانشجو در سراسر گیتی معرفی می نماید!

عباس فخرآور و آزیتا بدری و پریا آهنگری ...آزیتا بدری ( سمت راست) به عنوان عضو اصلی گروه معرفی شده ..او بعد از مدتی جنگ و جدال بر سر عباس با دیگر رقبای خود در گروه از من درآوردی کنفدراسیون قهر کرد و رفت!!!

پیشتر اظهارات فخرآور در مورد سابقه خود اعم از روزنامه نگار بودنش آنقدر خنده آور و فکاهی بود که اینگونه اظهارات اخیرش برای جامعه ایرانی هرگز قابل باور نبوده و نخواهد بود

دلیل او برای روزنامه نگاری ارسال پنج  مطلب کوتاه توسط دوستانش به روزنامه بود و به بیشتر از پنج تا هم نرسید آیا کشوری سراغ دارید که در آن کسی به خاطر پنج نوشته کوتاه چند خطی فردی را روزنامه نگار معرفی کنند؟!!!

فخرآور در اقدامی دیگر چندین تن از دوست دخترهایش را به دلیل خالی نماندن گروهش از عضو به عنوان اعضای اصلی جذب نموده که این نیز در نوع خود بینظیر و جالب توجه می باشد!!
به عنوان نمونه هلیا هنرمند شخصی که فخرآور از او به عنوان بنیانگذاران گروهش نام می برد تنها یک نمونه بارز می باشد از شکل رابطه او با اعضای گروه !!

گاهی اوقات نیز برخی اعضای جدا شده از گروه مثلا دانشجویی!! فخرآور با نوشتن مطالبی علنی دست او را در مورد  نوع ارتباطاتش با اعضای گروه رو میکنند2006
The first members of CIS
All but 3 left this group because of impotencies of Fakhravar (CIS chair)
 
از افرادی که در این تصویر حضور داشته اند بجز عباس تنها یک نفر دیگر تا امروز باقی مانده ( مصطفی صنعت نما)

خانواده فخرآور  نیز که سه تای آنها پس از خروج از ایران بتازگی درک کرده اند که فیس بوک به  کجا و چه چیز اطلاق می شود
 ..اکنون در وب سایتها و فضاهای مختلف به فحاشی و تهمت زدن به افراد مختلف در دفاع از دروغهای شاخدار برادر عباس می پردازند ...از جمله خواهران او فاطمه( ستاره) و زهرا ( سایه) که چند ماهی است  به مالزی رفته اند و نیز دیگر خواهرش مه لقا که فحاشی های آنها به دشمنان فرضی برادرشان جزئی از پرونده سیاسی آنها ضمیمه گردیده و به خورد برخی اسپانسرهای برادر داده می شود..

از دیگر اقدامات خواهر عباس فخرآور یعنی مه لقا حمله به پناهنده سیاسی امیر اردلان در خیابانهای پاریس همراه با شوهر بدنامش مهرداد حیدرپور می باشد  . شرح کامل  را اینجا  بخوانید

گفتگو با پیمان عارف درباره ادعایهای عجیب فخرآور را اینجا ببینید
گفتگو با سلمان سیما درباره سو استفاده از نام او در گروه جعلی کنفدراسیونجالب اینجاست که فخرآور درست چند ماه قبل از خروج دو خواهرش از ایران از آنها خواست در مقابل درب زندان اوین عکسی یادگاری بگیرند تا بعد برادر بتواند ادعا کند آنها بی شک مبارزانی فعال و زندان چشیده بوده اند
دروغی که پیشتر درباره برادر خائنش محمد رضا ( آرش ) پس از بازگشتش به ایران و امضای توبه نامه در سفارت ج.ا در پاریس ساخته بود..
دروغهایی که هرگز باور نشده و نخواهد شد